KONST / Litografier / Färglitografi 12848664
nr 1284 8664
Johannes Vennekamp
(f. 1935)
Färglitografi, Johannes Vennekamp (f. 1935), Signerad, numrerad 53/100. Motivet: 62x43 cm
Johannes Vennekamp, bildkonstnär och grafiker född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:54:06
28/10 13:29:35
100 kr
28/10 17:02:28
Johannes Vennekamp
Läs mer om Johannes Vennekamp